شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : چشم نوازي فضاهاي عمومي منطقه ۱۳ با رنگ در شهر
سه شنبه، 17 تیر 1399 - 09:25 کد خبر:61183

با بهره گيري از استعداد ها و مهارت هاي دانش آموزان و دانشجويان، ديوار هاي محلات سيزده‌گانه منطقه ۱۳، رنگ هاي زنده و شاد به خود مي گيرند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه ۱۳، مرتضي رحمان زاده، شهردار منطقه با اشاره به اجراي طرح هاي رنگ در شهر به صورت مشاركتي در محلات گفت: بخشي از اين طرح ها به منظور ايجاد نشاط و شادابي فضاي عمومي شهر و شهروندان در محدوده نواحي چهارگانه با مشاركت دانش آموزان مدارس در دست انجام است.

وي با اشاره به آغاز اجراي عمليات كاشي كاري با طرح گل و پروانه در ديوار پاتوق جديد محله زاهد گيلاني افزود: با هماهنگي اداره آموزش شهروندي معاونت امور اجتماعي و فرهنگي منطقه ۱۳، دانش آموزان دبيرستان دخترانه فاطمه تعليمي در اجراي اين طرح مشاركت داشته و از روز گذشته ۱۶ تير ماه، براي زيبايي اين پاتوق، شروع به كار با كاشي كرده و نقشي از گل و پروانه را طراحي كردند.

وي اظهار داشت: بيش از ۱۰ طرح مشاركتي با هدف ايجاد نشاط و شادابي فضاي عمومي شهر و شهروندان در محدوده نواحي چهارگانه اجرا شده و تعدادي نيز با بهره گيري از استعداد و مهارت دانش آموزان و دانشجويان در ديگر محلات ادامه مي يابد
شهردار منطقه ۱۳ ابراز اميدواري كرد با اجراي طرح هاي رنگ در شهر ضمن زيباسازي نماي شهري، نشاط و اميد را به شهروندان ساكن شرق تهران هديه دهيم.