شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : افزايش ضريب ايمني به هنگام تردد خودروها با انجام اصلاحات هندسي در منطقه۲۱
چهارشنبه، 7 خرداد 1399 - 06:59 کد خبر:61135

معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري منطقه۲۱ با انجام اصلاحات هندسي متعدد در سطح معابر اصلي و بزرگراهي ورودي غربي پايتخت، تردد خودروها را به صورت ايمن محقق مي كند.
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه۲۱، حسن رحماني شهردار اين منطقه با بيان خبر فوق گفت: ورودي غربي پايتخت با در اختيار داشتن معابر بزرگراهي مهمي مانند "شهيد لشگري، فتح و آزادگان"؛ همچنين محورهاي اصلي و ارتباطي فراوان همواره نياز مبرمي از منظر انجام اصلاحات هندسي دارد.
وي همچنين افزود: از سال گذشته تاكنون تقاطع هايي شامل بلوار تعاون و خيابان عاشري، بلوار وليعصر(عج) و محمد رسول ا...(ص)، بلوار وليعصر(عج) و نبي اكرم(ص)، خيابان نيايش و كندروي شرق به غرب بزرگراه فتح، خيابان هاي ياس و مرواريد، ياس و نيايش، امام حسين(ع) و امام خميني(ره) و بلوار نخ زرين-تعاون مورد اصلاح هندسي دقيق و كارشناسي قرار گرفته اند.
رحماني در ادامه يادآور شد: : احداث دسترسي به بزرگراه حكيم در مسير شرق به غرب بزرگراه فتح محدوده رمپ دسترسي به بزرگراه شهيد لشگري؛ انسداد دوربرگردان همسطح غرب به غرب در بزرگراه شهيد لشگري و احداث مسير دسترسي كندرو به تندرو در مسير شرق به غرب در محدوده بلوار چوگان؛ اصلاح هندسي و بازگشايي تقاطع بلوار شاهد و بلوار گلها و همچنين اصلاح هندسي و احداث ميدان در تقاطع بلوار اصلي تهرانسر و بلوار ياس نيز انجام شده است.
شهردار منطقه۲۱ در پايان ابراز اميدواري كرد كه با انجام اين قبيل اصلاحات هندسي در محورهاي ارتباطي اصلي و بزرگراهي منطقه۲۱ شاهد تردد ايمن و مطمئن شهروندان، مسافرين عبوري و جمعيت شناور باشيم.