شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : شهرداران نواحي در مقياس يك به يك محله ها را رصد كنند
سه شنبه، 23 اردیبهشت 1399 - 11:15 کد خبر:61121

شهرداران نواحي با توجه به امر نگهداشت شهر به عنوان يكي از مهم ترين وظايف شهرداري است ناحيه خود را در مقياس يك به يك رصد و خدمات رساني را كنترل كنند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك؛ سيد حميد موسوي شهردار منطقه يك در جلسه شوراي مديران منطقه با بيان اين مطلب گفت: شهرداران نواحي به عنوان بازوان اجرايي مديريت شهري بايد با نظارت و كنترل مستمر در همه ابعاد يك محله حضور داشته و از حضور در جلسات نمايشي تشريفاتي كنند.

موسوي اظهار داشت: مديران شهري وضعيت محله ها را با پيمايش از نظر ساماندهي حصارهاي كارگاهي، تابلوهاي مشخصات ملك، رفت و روب، لفاف ساختمان ها، سد معبر ساختماني، زيباسازي گذرها و وضعيت ترافيكي و عمراني رصد كنند.

شهردار منطقه يك با اشاره به نقش خيرين محلي تصريح كرد: بايد از ظرفيت و پتانسيل خيرين به عنوان يك جريان مستمر كمك گرفت و با همراهي بسيج مردمي به نيازمندان خدمات رساني كرد.

موسوي خدمات رساني مديريت شهري به بيمارستان هاي پذيراي بيماران كرونايي را مورد تاكيد قرار داد و گفت: ارائه خدمات لازم جهت رفع آلودگي ها از محيط پيراموني مراكز درماني در قالب خدمات رساني به محيط هاي بيمارستاني و همچنين حضور گروه هاي هنري و ايجاد نشاط اجتماعي به صورت مستمر انجام شود.

وي بيان داشت: شهرداران نواحي بايد از برنامه هاي كلي معاونت ها مطلع و اقدامات خود را مبتني بر اين سياست ها برنامه ريزي كنند و معاونين نيز رصد كاملي از برنامه هاي شهرداران نواحي داشته باشند و با تعامل خدمات رساني را در منطقه ارتقاء دهند.

گفتني است با حكم شهردار منطقه يك، احمد غيورانه به عنوان سرپرست معاونت فني و عمران منطقه يك منصوب و با انتصاب محمد خردمند به عنوان معاون حمل و نقل و ترافيك از زحمات ايشان در دوره تصدي در معاونت هاي فني و عمراني و حمل و نقل و ترافيك تقدير به عمل آورد.

در اين جلسه همچنين محمد رضا پارسيان به عنوان سرپرست جديد اداره روابط عمومي شهرداري منطقه يك منصوب و از زحمات مجيد صالحي فيروز آبادي در دوران تصدي مديريت روابط عمومي منطقه تقدير به عمل آمد و وي به عنوان سرپرست ناحيه ۵ منطقه يك شد.