شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : ميزباني " شركت بهنوش ايران" در پويش " دوشنبه هاي ورزشي" منطقه21
دوشنبه، 13 آبان 1398 - 10:32 کد خبر:60899

پويش "دوشنبه هاي ورزشي" اين هفته در منطقه21 با مشاركت "شركت بهنوش ايران" و در سايه انجام مسئوليت هاي اجتماعي اين گروه صنعتي و با حضور پرشور مديران و كاركنان اين كارخانه و شهردار و مديران شهري منطقه21 برپا شد. 
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه21، رحماني شهردار اين منطقه در حاشيه برگزاري اين مراسم مفرح صبحگاهي با بيان اين نكته كه زندگي ماشيني امروز، شهروندان را بي تحرك كرده؛ گفت: انجام مرتب فعاليت هاي بدني در قالب برپايي پويش "دوشنبه هاي ورزشي" فرصت مغتنمي را براي شهروندان تهراني فراهم آورده تا كمي از بي تحركي ناشي از زندگي مدرن امروزي فاصله بگيرند. 
وي در ادامه افزود: مجموعه مديريت شهري منطقه21 با بهره گيري از ظرفيت صنايع و تشويق آنان به انجام مسئوليت هاي اجتماعي توانست پويش "دوشنبه هاي ورزشي" اين هفته را با مشاركت شركت بهنوش ايران و در محوطه زمين چمن مصنوعي اين كارخانه با حضور كاركنان اين شركت و جمعي از مديران ارشد شهري منطقه21 برگزار كند كه اين برنامه ورزشي با استقبال بي نظير و پرشور كاركنان اين شركت همراه شد. 
شهردار منطقه21 در پايان ابراز اميدواري كرد كه با انجام مستمر برنامه هاي مشاركتي از اين قبيل بتوان كارخانجات مستقر در محدوده اين منطقه را هرچه بيشتر به سمت انجام مسئوليت هاي اجتماعي شان سوق داد.