شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : امنيت، خدمات رساني به شهروندان را مطلبوتر مي كند
دوشنبه، 15 مهر 1398 - 12:45 کد خبر:60857

نيروي انتظامي امنيت را براي مسئولان در حوزه عملكرديشان فراهم مي كند تا آنها بتوانند خدمات رساني مطلوبتري به شهروندان ارايه دهند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك سردار حسين رحيمي رييس پليس تهران بزرگ در جمع مديران شهري منطقه يك كه به مناسبت هفته ناجا با ديدار و عرض تبريك سيد حميد موسوي شهردار اين منطقه همراه شد ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: يكي از ضروريات جامعه انساني بحث امنيت است و حضور نيروهاي حمايت كننده در سازمانهايي مانند شهرداري لازم و ضروري است بر همين اساس نيروي انتظامي و يگان حفاظت شهرداري با هدف انجام اقدامات حفاظتي، مراقبتي و انتظامي در كنار مسئولان و شهروندان حضور دارند تا بستر امني براي خدمات رساني مطلوب در شهر فراهم شود.

وي جمع آوري بساط گستران تجريش را يكي از اقدامات هماهنگ بين شهرداري منطقه يك و نيروي انتظامي دانست و با تاكيد بر ضرورت اجراي كامل طرح گفت: اين اقدام فضاي شهر را براي حضور ايمن خانواده ها فراهم كرد.

شهردار منطقه يك نيز با تشكر از زحمات يگان حفاظت و نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت در شهر تهران گفت: منطقه يك داراي محله هاي محرومي است كه از نظر اجتماعي بافت ناهمگوني دارد و بيشترين ساخت و سازهاي غير مجاز هم در اين محله ها انجام مي شود كه با همكاري نيروي انتظامي مي توان مقابل اينگونه ساخت و سازها را گرفت. 

موسوي نيروي انتظامي را مظهر اقتدار، نظم و امنيت در جامعه دانست و افزود: همكاري، هماهنگي و تعامل بيشتر بين شهرداري‌ها، نيروي انتظامي و مراجع قضايي باعث ارتقاء خدمات رساني به شهروندان است.