شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : مديريت شهري با كار مضاعف، كارآمد مي شود
سه شنبه، 9 مهر 1398 - 11:48 کد خبر:60847

كارآمدي مديريت شهري و ارتقاء رضايتمندي شهروندي با كار مضاعف و دوري از حاشيه سازي امكان پذير است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك سيد حميد موسوي شهردار منطقه يك در جمع شوراي مديران با بيان مطلب فوق اظهار داشت: همه مديران شهري بايد با اتحاد و همدلي و با هدف خدمات رساني به مردم، با كار مضاعف رضايت شهروندان را ارتقاء دهند.

وي نگهداشت شهر را مهمترين دغدغه شهروندان دانست و گفت: با توجه به فصل بارش بايد لايروبي مسيل ها، انهار روباز و روبسته انجام و بدنه و كف انهار، حفاظ ها و دريچه ها و... ساماندهي شود و حريم رودها از ايمني لازم برخوردار باشد.

شهردار ورود فعالانه حوزه hse به بررسي وضعيت بهداشت، ايمني و محيط زيست شهروندان را مورد تاكيد قرارداد و گفت: كارشناسان اين حوزه بايد فعالانه در سطح منطقه پايش داشته باشند و استانداردهاي ايمني را در ايستگاه هاي حمل و نقل عمومي، BRT، رود دره ها، بوستان ها و... اجراكنند تا شهروندان با ايمني و آرامش در شهر تردد نمايند.

وي شهرداران نواحي را به سياست، تدبير و پايش مستمر ناحيه و همراهي در كنار مردم دعوت كرد و افزود: شهرداران هر صبح را با ورزش در يكي از بوستان ها و در كنار مردم آغاز و ظهر را در مسجد محله به اقامه نماز با نمازگزاران بگذرانند تا با دغدغه ها و مشكلات شهري هر محله آشنا و با رفع آنها رضايت ساكنان محله را بدست آورند.

موسوي با تاكيد بر سرعت بخشي به پروژه هاي بزرگ شهري گفت: با اتمام و بهره برداري از چمران بايد همه تلاش ها به سمت آماده سازي خيابان ۳۵ متري شهيد افتخاري باشد تا براي پايان سال بتوانيم دسترسي اوليه آن را به بزرگراه امام علي(ع) برقرار كنيم.

شهردار منطقه يك پايش مستمر شهرداران نواحي براي رصد نام معابر را ضروري دانست و گفت: نام شهدا با روح همه مردم ايران پيوند خورده و ما هرچه داريم از بركت اين عزيزان است و مديران شهري بايد به طور مستمر اين تابلوها را رصد و هر گونه مشكل را برطرف كنند.