شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : آمادگي كامل شهرداري منطقه۱۳ براي خدمت رساني به زائران اربعين حسيني
چهارشنبه، 3 مهر 1398 - 11:54 کد خبر:60839

معاون استاندار كرمانشاه و رئيس قرارگاه اربعين در جلسه بررسي اقدامات انجام شده سازمان ها و نهادهاي درگير در مراسم اربعين سال ۹۸، از اقدامات و عملكرد شهرداري منطقه ۱۳ در خدمت رساني به زائران اربعين حسيني در مرز خسروي تقدير كرد.

مرتضي رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ نيز در اين جلسه، از آمادگي كامل شهرداري منطقه ۱۳ براي خدمت رساني به زائران حسيني خبر داد.

مرتضي رحمان زاده گفت: علاوه بر تجهيز و آماده سازي ملزومات و تجهيزات و آماده باش نيروي خدماتي و فراهم كردن محل اسكان، نسبت به مناسب سازي و ساماندهي فضاي سبز، زيباسازي و سرويس‌هاي بهداشتي محدوده تعيين شده، آماده باش كارگران براي نظافت مسير، استقرار مخازن زباله و توزيع كيسه زباله در بين مواكب و غيره اقدام شده است.

وي افزود: علاوه بر حضور مستمر مديران منطقه ۱۳ در كرمانشاه و قصر شيرين و تعامل با مسئولان اين شهر، ستادي براي برنامه ريزي و هماهنگي اقدامات و تقسيم وظايف در مورد فعاليت منطقه در مرز خسروي در ايام اربعين با تأكيد بر مديريت هزينه در جلسات مختلف تشكيل شده است.

شهردار منطقه ۱۳ تأكيد كرد: مجموعه مديريت شهري در منطقه ۱۳ همه توان خود را براي ايجاد زيرساخت‌ها و امكانات لازم با همكاري شهرداري قصرشيرين و استان كرمانشاه براي خدمت‌رساني مطلوب و مناسب به زائران اربعين به كار گرفته است.

گفتني است در اين جلسه معاون استاندار كرمانشاه، فرماندار قصر شيرين، مسئول قرارگاه اربعين مرز خسروي، مديران شهري شهرداري منطقه ۱۳ و جعمي از مسئولين و مديران كل ۶ استان معين آذربايجان‌هاي شرقي، غربي، اردبيل، زنجان، همدان و كردستان حضور داشتند.