شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : بازديد سرپرست سازمان عمراني مناطق شهرداري از پروژه هاي ۳ منطقه تهران
چهارشنبه، 3 مهر 1398 - 07:12 کد خبر:60838

سرپرست سازمان عمراني مناطق شهرداري تهران به همراه معاونان فني و اجرايي خود، از ۴ پروژه عمراني در مناطق ۱۴، ۱۵ و ۱۸ بازديد ميداني به عمل آورد.

به گزارش شهردارآنلاين به نقل از پايگاه خبري معاونت فني و عمراني شهرداري تهران، مهندس مجيد غمخوار در ادامه روند بازديد و ارزيابي وضعيت پروژه هاي عمراني، به مناطق ۱۴، ۱۵ و ۱۸ رفت تا پيشرفت عمليات اجرايي پروژه هاي احداث پاركينگ طبقاتي اميركبير، پاركينگ طبقاتي مينابي، ساماندهي محور شهري راه آهن تهران- تبريز(محور نيلوفري) و پاركينگ شهيد باقري را مورد پيمايش قرار دهد.

سرپرست سازمان عمراني مناطق، در حاشيه بازديد از پروژه هاي بهسازي محور نيلوفري و پاركينگ شهيد باقري در منطقه ۱۸ كه با حضور سيد محمد فياض شهردار منطقه انجام شد، بر لزوم پيگيري همه جانبه به منظور رفع مشكلات كارگاه اين پروژه ها تاكيد كرد.

وي همچنين در جريان حضور در مناطق ۱۴ و ۱۵ و بازديد از پروژه هاي احداث پاركينگ طبقاتي در بافت فرسوده اين مناطق (مينابي و اميركبير) از تلاش سازمان عمراني مناطق در جهت تكميل و آماده سازي پاركينگ مينابي تا پايان سال ۹۹ خبر داد.

در حالي كه پيشرفت عمليات اجرايي پاركينگ طبقاتي اميركبير به مرز ۴۰درصد رسيده، پروژه احداث پاركينگ طبقاتي مينابي بيش از ۳۰درصد پيشرفت فيزيكي داشته است و پاركينگ شهيد باقري نيز در مرحله اجراي عمليات خاكبرداري مي باشد.