شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : نواخته شدن زنگ مهر در مدرسه شاهد كوثر منطقه ۱۵
دوشنبه، 1 مهر 1398 - 11:20 کد خبر:60831

محمدي شهردار منطقه ۱۵ در نخستين روز سال تحصيلي جديد، زنگ مهر را در مدرسه شاهد كوثر به صدا درآورد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه ۱۵، محمدي ضمن تبريك آغاز سال تحصيلي ۹۷-۹۸ و بازگشايي مدارس به دانش آموزان، مربيان، مديران و اولياي آنها گفت: خوشحالم كه اولين روز ماه مهر را به پاسداشت رشادت ها و فداكاريهاي رزمندگان دفاع مقدس به مدرسه فرزندان شاهد و ايثارگر آمدم.

وي در ادامه ضمن تاكيد بر توجه به مدارس براي داشتن آينده اي روشن افزود: در دوران دفاع مقدس دانش آموزان نقش بي بديلي داشتند و ۳۶هزار دانش آموز در دفاع از ميهن شهيد شدند كه اين امر وظيفه شما را سنگين مي كند.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به اينكه هر شهروند ۸۰۰ گرم توليد زباله دارد كه عدد بزرگي است، خاطر نشان كرد: هزينه نگهداشت شهر بالاست و مديريت شهري وظايف زيادي دارد. در اين زمينه نياز به مشاركت شهروندان داريم و از شما دانش آموزان انتظارداريم نسبت به موضوع نگهداشت شهر و محله خود حساس بوده و در نگهداشت شهر در مسير منزل تا مدرسه به ما كمك كنيد.

شهردار منطقه يادآور شد: ما هم در تلاشيم تا با ارتقاي كيفيت زندگي؛ بستري را فراهم كنيم كه لايق شما شهروندان باشد.

محمدي در ادامه به ترافيك تهران به عنوان يكي از معضلات شهر تهران اشاره كرد و افزود: خوشبختانه در اين زمينه هم با تدابيري كه انديشيده شده اتفاقات خوبي افتاده و اولين ايستگاه مترو در منطقه ۱۵ نيز از ابتداي امسال در ايستگاه بعثت افتتاح شده است. 

وي با اشاره به تأكيد شهردار تهران به استفاده از حمل و نقل عمومي افزود: نگاه ها بايد عوض شود. با توجه به راه اندازي پويش سه شنبه هاي بيدود؛ ما هم سه شنبه ها از حمل و نقل عمومي استفاده مي كنيم تا آلودگي كمتري را شاهد باشيم.

شهردار منطقه در پايان ضمن تبريك مجدد آغاز سال تحصيلي جديد گفت: نمايشگاه بزرگ دفاع مقدس از شب گذشته در بوستان آزادگان اين منطقه برپا شده كه به مدت يك هفته با غرفه ها و برنامه هاي مختلف دستاوردهاي نظامي را به نمايش مي گذارد كه از همه دعوت مي كنم از اين نمايشگاه ديدن كنيد. 

اين گزارش حاكيست، در ادامه اين مراسم از فرزند شهيد برادران نجار تقدير شد و زنگ آغاز سال تحصيلي توسط شهردار منطقه به صدا درآمد.