شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : لايحه تامين امنيت زنان تا نيمه شهريور از دستگاه قضايي به دولت مي‌رود
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 13:02 کد خبر:60773
شهردارآنلاين: رئيس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به نشست امروز اين كميسيون با رئيس دستگاه قضا گفت: حجت الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسي امروز اعلام كرد لايحه تامين امنيت زنان تا ۱۵ شهريور براي تصويب در مجلس شوراي اسلامي، به دولت ارائه مي‌شود.


«عبدالرضا عزيزي»  اظهارداشت: كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي امروز مهمان رئيس قوه قضاييه بود و نشست اين كميسيون با حضور حجت الاسلام و المسلمين رئيسي برگزار شد.

وي ادامه داد: رئيس قوه قضاييه درباره لايحه تامين امنيت زنان و با توجه به طولاني شدن فرايند رسيدگي به اين لايحه در قوه قضاييه قول داد تا نيمه شهريور آن را به دولت ارائه كند.

نماينده مردم شيروان در مجلس دهم شوراي اسلامي تصريح كرد: يكي ديگر از موضوعاتي كه در نشست امروز درباره آن صحبت شد، موضوع تعيين تكليف قبول شدگان آزمون استخدامي قوه قضاييه بود كه قرار شد ۶ هزار نفر پذيرفته شده در آزمون استخدامي سال ۹۶، تا پايان سال ۹۸ در اين دستگاه مشغول به كار شوند.

عزيزي در پاسخ به اين پرسش كه آيا با توجه به وضعيت برخي خبرنگاران بازداشتي راجع به اين موضوع هم بحث شده است يا نه، گفت‌: موضوعات بسيار زياد و وقت بسيار كم بود لذا فرصت نشد تا در اين زمينه هم صحبت شود.  اما راجع به فضاي مجازي و موضوعاتي چون تهمت و افترا و ساختن اكانت‌هاي خارجي موضوعاتي مطرح شد./ ايرنا