شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : ديدار صميمي شهردار منطقه21 با رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران مناطق9و21
یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 08:13 کد خبر:60765

رحماني شهردار منطقه21 همزمان با 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي، در ديداري صميمي با شنوا رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران مناطق9و21 كه از آزادگان سرفراز كشورمان است، گفتگو كرد. 
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه21، رحماني شهردار اين منطقه در ابتداي اين نشست صميمي ضمن تبريك فرارسيدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي گفت: سال 1369 سال پر تلاطمي براي مردم ايران بود، در گرماگرم تابستان، روز 26 مرداد سال 1369 جمهوري اسلامي ايران با سربلندي توانست رزمندگاني را كه مجاهدانه از دين و شرف و خاك كشور دفاع كرده و در دست دشمن اسير شده بودند، به وطن بازگرداند. 
وي در ادامه افزود: مساله اسارت طولاني آزادگان گرانقدر به نوبه خود امتحان ديگري بود كه ملت ما با موفقيت آن را به انجام رسانده و اسراي ما از خود آزادمردي نشان دادند و سرانجام با موفقيت و سرافرازي به وطن بازگشتند. 
ميرودود سيدشنوا رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران مناطق9و21 در ادامه اين ديدار صميمي ضمن تشكر از حضور شهردار و مديران شهري منطقه21 همزمان با سالروز ورود آزادگان به ميهن يادآور شد: آزادگان در دوران اسارت، شرايط سختي را گذراندند، اما در عين حال با حفظ دين و اعتقادات و دلبستگي خود به اسلام، امام و انقلاب موجب افتخار و آبرومندي ملت خود در برابر دشمن شدند. 
بنا بر اين گزارش؛ "مير ودود سيدشنوا رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران مناطق9و21" از آزادگان سرافراز ايران اسلامي است كه حدود هشت سال در زندان هاي رژيم بعث عراق زنداني بود.