شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : بررسي عملكرد و صورت هاي مالي سازمان عمراني مناطق شهرداري تهران
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 09:17 کد خبر:60736

مجمع ساليانه سازمان عمراني مناطق شهرداري تهران، با هدف بررسي عملكرد و صورت هاي مالي منتهي به اسفند ۹۷ برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاين به نقل از پايگاه خبري معاونت فني و عمراني شهرداري تهران، در اين نشست كه با حضور اعضاي شورا و هيات مديره سازمان عمراني مناطق شهرداري تهران، مديران ارشد معاونت فني و عمراني و همچنين مديركل امور مجامع و شوراي سازمانها و شركت هاي شهرداري تهران برگزار شد، گزارشي از عملكرد و صورت هاي مالي سازمان ارائه و وضعيت اين اسناد "مطلوب" اعلام شد.

 مديركل امور مجامع و شوراي سازمانها و شركت هاي شهرداري تهران، طي سخناني در اين نشست با تقدير و تشكر از اقدامات صورت گرفته در حوزه معاونت فني و عمراني و به طور خاص سازمان عمراني مناطق در راستاي برگزاري مجامع در موعد مقرر و كسب عنوان مطلوب از حسابرس و بازرس مستقل، به تشريح ديدگاه ها و نقطه نظرات شهردار تهران در خصوص برگزاري مجامع سازمانها و اهميت شفافيت مالي آنها پرداخت.

 دكتر ساماني نماينده وزارت كشور و عضو شوراي سازمان نيز، در سخناني رويكرد اين وزارتخانه در قبال سازمان هاي شهرداري تهران را رويكردي حمايتي خواند و با رو به رشد دانستن روند تعالي سازمان عمراني مناطق، يادآور شد جوان بودن تركيب سني كاركنان سازمان، مزيتي مهم و نويدبخش انگيزه و سلامت كار است. 

در ادامه مهندس صفا صبوري ديلمي، رئيس هيات مديره و عضو شوراي سازمان نيز از عملكرد مجموعه كاركنان سازمان عمراني مناطق تقدير و بر اهميت برگزاري به موقع مجامع و پيگيري امور به منظور تحقق تكاليف مجامع سنوات گذشته تاكيد كرد.

در پايان اين نشست، مهندس متقي مدير عامل سازمان عمراني مناطق با تشريح روند رو به رشد سازمان در افزايش شفافيت مالي نسبت به سال هاي پيش، اين موفقيت را حاصل تلاش مستمر در تمام سطوح سازمان ذكر و از زحمات همكاران خود تقدير كرد.

 لازم به ذكر است سازمان عمراني مناطق در سال ۹۷ براي چهارمين سال متوالي و بدون بند حسابرسي موفق به كسب عنوان مطلوب از حسابرس و بازرس قانوني شد.