شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : ارائه نيازهاي فناورانه و نوآورانه شهرداري تهران در حوزه خدمات مكان محور شهري
چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 07:26 کد خبر:60699
شهردارآنلاين: رويداد نوآورانه خدمات مكان محور شهري كه سومين دوره از سلسله رويدادهاي ارائه نيازهاي فناورانه و نوآورانه شهرداري تهران (InnoTehran) است در روز دوشنبه، 17 تير ماه برگزار مي‌شود.


به گزارش شهردار آنلاين به نقل از  روابط عمومي سازمان فاواي شهرداري تهران، رويداد InnoTehran توسط اين سازمان و با همكاري سازمان نظام صنفي، سازمان فضايي ايران و صندوق نوآوري و شكوفايي در محل مجتمع شكوفايي شركت‌هاي دانش بنيان برگزار خواهد شد.
موضوع اصلي اين برنامه كه از ساعت 9 صبح تا 13 برگزار مي‌شود، «ارائه نيازهاي فناورانه و نوآورانه شهرداري تهران در حوزه خدمات مكان محور شهري» خواهد بود.
گفتني است محور نخستين و دومين رويداد InnoTehran، حوزه مديريت پسماند شهري و آتش نشاني بود كه در پي برگزاري موفق آن‌ها از شركت‌هاي فناور و دانش بنيان دعوت شد تا طرح‌هاي نوآورانه خود را در حوزه‌هاي مذكور به دبيرخانه و مركز تهران هوشمند ارسال كنند.
لازم به ذكر است، تمامي شركت‌هاي دانش بنيان، فناور و خلاق، اعضاي نظام صنفي رايانه‌اي، پژوهشگران، فناوران و استارتاپ‌هاي علاقمند مي‌توانند با مراجعه به نشاني (https://evnd.co/kAQoC) و انجام ثبت نام به صورت رايگان و آزاد در اين رويداد شركت كنند.
علاقمندان براي دريافت اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره 77240576 تماس حاصل كنند.