شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : آغاز به كار «دومين نمايشگاه دوچرخه‌ شهري» از 11 تير/ارائه تخفيف 25 درصدي به خريداران
دوشنبه، 10 تیر 1398 - 07:32 کد خبر:60674

يعقوب آزاده دل در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنوشت در خصوص دومين نمايشگاه دوچرخه‌ شهري و حمل و نقل پاك گفت: دومين دوره اين نمايشگاه به همت شهرداري تهران از تاريخ 11 الي 13 تير در محل سالن كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار مي شود.

وي با اعلام اين خبر كه همزمان با نمايشگاه دوچرخه‌ شهري و حمل و نقل پاك، چهارمين كنفرانس مديريت شهري نيز با محوريت حمل و نقل پاك برگزار خواهد شد، عنوان كرد: تمركز اين كنفرانس بر توسعه دوچرخه سواري است و پنل‌هاي تخصصي و كارگاه‌هايي كه برگزار مي‌شوند نيز با محوريت اين موضوع خواهند بود.

آزاده دل اضافه كرد: از رويدادهاي قابل توجه اين نمايشگاه مي‌توان به برگزاري نشست‌هاي تخصصي، برپايي غرفه كودك و خانواده، حضور گروه‌هاي مردم‌نهاد، توليدكنندگان و واردكنندگان دوچرخه اشاره كرد. اين دوره از نمايشگاه با حضور مسئولين مرتبط، متخصصان، كارشناسان، سرمايه‌گذاران و علاقه‌مندان به گسترش دوچرخه‌سواري برگزار خواهد شد تا به همفكري، هم‌افزايي و ارائه راهكارهاي مؤثر بينجامد. 

مدير سيستم حمل و نقل پاك شهرداري تهران با اشاره به اينكه شهروندان از ساعت 10 الي 20 مي توانند از نمايشگاه بازديد كنند، گفت: در اين نمايشگاه برخي از شركت ها محصولات خود را به فروش مي رسانند و قرار است اين محصولات با 15 تا 25 درصد تخفيف به خريداران ارائه شوند.