شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : كي‌روش: با اشك‌هايي كه درون قلبم هست، ايران را ترك مي‌كنم
پنجشنبه، 11 بهمن 1397 - 09:53 کد خبر:60526
شهردارآنلاين: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در آخرين مصاحبه خود پيش از ترك كشور گفت كه ايران را درحالي‌كه اشك‌هايي در قلبش بوده، ترك مي‌كند.


كارلوس كي‌روش، سرمربي سابق تيم ملي فوتبال ايران، پيش از ترك كشور و در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: امروز من خيلي‌ها را در فرودگاه نمي‌شناختم و فقط اين همه راه را به اينجا آمده بودند كه حمايت‌شان را نسبت به من نشان بدهند. همچنين كاپيتان نكونام زحمت كشيد و به اينجا آمد. از دو نفر ديگر هم مي‌خواهم تشكر كنم. آقاي مالك كه امروز براي خداحافظي به اينجا آمد. او حتي اوايل حضور من در ايران هم در فدراسيون بود.

او ادامه داد: همچنين يك ديدار سمبليك و با معنا با سرمربي تيم ملي تنيس، آقاي احمدوند داشتم. خيلي براي من پر معنا بود كه او و دستيارش براي خداحافظي به اينجا آمدند. براي من همين اتفاقات خيلي پر معنا است. افرادي مثل كاپيتان نكونام، سعيد احمدوند و آقاي مالك. از طرف خودم، خانواده و كادرم مراتب تقدير خودم را تقديم مي‌كنم و هيچ موقع هم اين اتفاقات را فراموش نمي‌كنم و هميشه در قلبم نگه مي‌دارم. مطمئناً درون قلبم با اشك اينجا را ترك خواهم كرد. اشك‌هايي كه درون قلبم هستند و تنها كساني كه با من احساسات مشتركي دارند مي‌توانند آن‌ها را ببينند. آن‌ها مي‌توانند اين اشك‌ها را ببينند و احساسش كنند. از ايران تشكر مي‌كنم./ايسنا