شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : با يك باخت نبايد عملكرد تيم ملي زير سوال برود
چهارشنبه، 10 بهمن 1397 - 09:41 کد خبر:60496
شهردارآنلاين: عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال تاكيد كرد با يك بازي و يك شكست نبايد عملكرد تيم ملي زير سوال برود.


عبدالكاظم طالقاني در گفت‌وگو با ايسنا، درباره شكست ايران برابر ژاپن در جام ملت‌هاي آسيا، عنوان كرد: بازي را از نزديك ديدم و به نظرم تيم‌ملي در نيمه نخست بازي بدي انجام نداد و متأسفانه در نيمه دوم روي يك اشتباه گل دريافت كرديم كه شيرازه تيم نيز از هم پاشيد. در هر صورت نمي‌شود با اين شكست درمورد عملكرد تيم‌ملي كه پيش از اين بازي‌هاي خوبي را به نمايش گذاشته بود، نظر دهيم و عملكرد را زير سوال ببريم.

وي با بيان اين‌كه اميدوارم اين بازي تجربه‌اي شود كه ديگر در آينده مشكلات ابن چنيني پيش نيايد، گفت: قرارداد كي‌روش نيز به پايان رسيده است و بايد ديد كه در آينده چه تصميمي درباره سرمربي تيم‌ملي گرفته مي‌شود.

رئيس هيأت فوتبال خوزستان هم‌چنين درباره صحبت‌هاي مطرح شده درخصوص عدم برگزاري فينال جام حذفي در خرمشهر، گفت: اين كه گفته مي‌شود، قرار است فينال جام حذفي در استان ديگري برگزار شود و ميزباني از خرمشهر گرفته شده است، هنوز به صورت رسمي از سوي سازمان ليگ به ما اعلام نشده است.

وي اظهاركرد: تاكنون اين موضوع از سوي سازمان ليگ به ما اعلام نشده و اگر قرار باشد، مكان برگزاري اين مسابقه تغيير كند، سازمان ليگ بايد رسماً به ما اعلام كند.

طالقاني بيان كرد: من هم شنيده‌ام كه با توجه به گرماي هواي خوزستان در آن مقطع زماني كه قرار است فينال جام حذفي را برگزار كنند، قصد دارند انجام اين بازي را به استان ديگري منتقل كنند زيرا سال‌هاي گذشته نيز برخي باشگاه‌ها نسبت به برگزاري اين بازي در خوزستان به دليل گرماي هوا معترض بودند.

رئيس هيأت فوتبال خوزستان گفت: در مورد وضعيت چمن ورزشگاه اروندان خرمشهر هم بايد بگويم كه اين زمين هيچ مشكلي ندارد و بازي‌هاي تيم كارون خرمشهر در ليگ يك كشور نيز در همين ورزشگاه برگزار مي‌شود.

وي با بيان اين‌كه ما همچنان خواستار برگزاري فينال جام حذفي فوتبال در خرمشهر هستيم، افزود: حتي فدراسيون فوتبال نيز كه علاقه‌مند به برگزاري اين مسابقه در خرمشهر بود، توافقي با آقاي مقتدايي استاندار وقت خوزستان داشت تا در راستاي ارج نهاندن به مقام شامخ شهدا و انجام يك كار فرهنگي، اين بازي در خرمشهر برگزار شود و اگر اكنون شرايطي پيش آمده است كه سازمان ليگ به دليل فشار تيم‌هاي ديگر مي‌خواهد اين ديدار را در استان ديگري برگزار كند، بحث ديگري است و تصميم با مسؤولان مربوطه است.

طالقاني ادامه داد: به هر حال تصميم‌گيري در مورد مكان برگزاري فينال جام حذفي با سازمان ليگ و فدراسيون است ولي ما آمادگي برگزاري اين ديدار در خرمشهر را داريم و استاندار خوزستان هم آمادگي خود را اعلام كرده است.