شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : توزيع نان رايگان بين نيازمندان شمال تهران
سه شنبه، 9 بهمن 1397 - 10:04 کد خبر:60450
شهردارآنلاين: نان رايگان با مشاركت خيرين و نانوايي هاي 3 محله شمال تهران درطرحي با عنوان "نان با طعم مهرباني" بين نيازمندان توزيع مي شود.


به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك، عليرضا فدوي اردكاني شهردار ناحيه يك اين منطقه با بيان خبر فوق اظهار داشت : طرح نان با طعم مهرباني به صورت پايلوت در 4 نانوايي موجود در محله هاي حصار بوعلي، رستم آباد و فرمانيه با نصب تابلو و كارت هايي با عنوان كارت نان رايگان اجرا شده است تا خيرين با پرداخت هزينه پخت و توزيع نان براي فقرا و نيازمندان زمينه توزيع نان را در بين آنها فراهم كنند و نيازمندان بتوانند قوت غالب خود را به راحتي تامين نمايند.
وي خاطر نشان كرد : در گذشته نانوايي هاي قديمي با داشتن حساب هاي دفتري و يا شيوه هايي چون مُهر و چوب اقدام به توزيع نان رايگان در بين نيازمندان مي نمودند كه با گذشت زمان اين موضوع كم رنگ تر از قبل شده است به همين منظور اجراي اين طرح مي تواند اين شيوه حسنه را در جامعه احيا كند.
شهردار ناحيه يك اين منطقه اظهار اميدواري كرد با كمك شهروندان،اصناف و خيرين اين طرح در ساير محله هاي منطقه يك نيز اجرا شود  تا همگان در اين سفره مهرباني سهمي داشته باشند.