شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : دام پسر 19 ساله براي دختر دانش آموز
دوشنبه، 8 بهمن 1397 - 22:28 کد خبر:60423
شهردارآنلاين: دختر نوجوان وقتي براي ملاقات پسر مورد علاقه‌اش به محل قرار با او رفت در دامي سياه گرفتار شد.


 دو هفته قبل مرد جواني با مراجعه به پليس از اتفاق هولناكي كه براي دختر 14 ساله‌اش رخ داده بود خبر داد و گفت: دخترم چندي قبل در يكي از كانال‌هاي تلگرامي با پسر جواني كه محسن نام دارد آشنا شده و بعد از جلب اعتماد دخترم او را براي ملاقات راضي كرده است. اما وقتي دخترم از خانه‌مان كه در محدوده خيابان جيحون است بيرون رفته اين پسر او را به بهانه‌اي به خانه‌اش در جنت آباد برده و  وي را مورد آزار و اذيت قرار داده است. وي در ادامه گفت: اين پسر 19 ساله از دخترم فيلم گرفته و با استفاده از اين فيلم شروع به اخاذي كرده است.
با شكايت اين مرد پرونده در اختيار كارآگاهان پليس فتا قرار گرفت و بلافاصله تحقيقات آغاز شد. در نخستين گام مأموران به تحقيق از دختر 14 ساله پرداختند. وي گفت: محسن تهديدم كرد اگر پولي را كه مي‌خواهد به او ندهم فيلمي كه از من گرفته را در فضاي مجازي پخش مي‌كند و آبرويم را مي‌برد. من هم از ترس به خواسته‌اش عمل كردم اما چون خودم پولي نداشتم مجبور شدم طلاهاي مادرم را بدزدم و به محسن بدهم. اما وقتي متوجه شدم اين اخاذي‌ها و تهديدها پاياني ندارد براي رهايي از تهديدهاي وي تصميم گرفتم از پدرم كمك بخواهم.سرهنگ تورج كاظمي - رئيس پليس فتاي تهران در تشريح اين خبر گفت: مأموران پليس فتا تهران در اين شاخه از تحقيقات پي‌بردند كه دختر نوجوان در مجموع ۱۸۰ گرم طلا از مادرش به سرقت برده و در اختيار پسر جوان قرار داده است.
كارشناسان با توجه به شماره تلفن پسر جوان و اقدامات فني موفق به شناسايي خانه محسن در منطقه جنت آباد شدند و روز شنبه ۲۹ دي در عملياتي غافلگيرانه اين جوان دستگير شد. وي ابتدا خود را بيگناه معرفي كرد اما وقتي مأموران در بررسي گوشي موبايل وي فيلم صحنه تجاوز به دختر نوجوان را كشف كردند به ناچار لب به سخن باز كرد.
بنا به اين گزارش، محسن ۱۹ ساله پس از اعتراف به اقدام شومش براي سيرمراحل قانوني در اختيار مقام قضايي قرار گرفته است./ ايران