شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : پشيماني بازيگر زن از بازي در سريال «ستايش ۳»
یکشنبه، 7 بهمن 1397 - 10:11 کد خبر:60240
شهردارآنلاين: صفا آقاجاني بازيگر پيشكسوت مي‌گويد: واقعيت امر در فصل دوم «ستايش» قرار بود شخصيت من حضور پيدا كند و در فصل سوم به يكي از شخصيت‌هاي اصلي مبدل شود اما با رفتن برخي بازيگران و تغييراتي كه پيش آمد نقش من در حدي كاهش پيدا كرد كه نبودنم بهتر از بودن بود.


 

صفا آقاجاني بازيگر سينما، تئاتر و تلويزيون درخصوص فعاليت‌هاي خود در عرصه بازيگري گفت: در حال حاضر مشغول هيچ پروژه‌اي نيستم و به تازگي از فيلمبرداري دو سريال را پشت سر گذاشته‌ام. فعلاً براي استراحت به قشم آمده‌ام تا خستگي ماه‌ها فيلمبرداري را پشت سر بگذارم.

ابراز تاسف بازیگر زن از بازی در سریال «ستایش ۳»

 صفا آقاجاني بازيگر پيشكسوت مي‌گويد: واقعيت امر در فصل دوم «ستايش» قرار بود شخصيت من حضور پيدا كند و در فصل سوم به يكي از شخصيت‌هاي اصلي مبدل شود اما با رفتن برخي بازيگران و تغييراتي كه پيش آمد نقش من در حدي كاهش پيدا كرد كه نبودنم بهتر از بودن بود.

او درباره حضورش در فصل سوم سريال ستايش افزود: بايد بگويم كه متاسفانه در ستايش ۳ به ايفاي نقش مي پردازم. اين تاسف را به اين دليل مي‌خورم كه اگر تعهد و اخلاق ايجاب نمي‌كرد به هيچ وجه در اين سريال بازي نمي‌كردم.

او دليل ناراحتي خود از بازي در سريال ستايش را اينگونه توصيف كرد: واقعيت امر در فصل دوم ستايش قرار بود شخصيت من حضور پيدا كند و در فصل سوم به يكي از شخصيت‌هاي اصلي مبدل شود اما با رفتن برخي بازيگران و تغييراتي كه پيش آمد نقش من در حدي كاهش پيدا كرد كه نبودنم بهتر از بودن بود. بازي در اين سريال را تنها به اين دليل قبول كردم كه اخلاق حكم مي كرد كنار پروژه بمانم و ادامه آن شخصيت را هرچند ناچيز بازي كنم.

بازيگر فيلم آبنبات چوبي درباره كم كاري خود در عرصه سينما اضافه كرد: بعد از آبنبات چوبي متاسفانه هيچ كاري را در سينما نداشتم. فكر مي‌كنم سينماي ايران تبديل به خاله بازي شده و من طبيعتاً در اين بازي نيستم و اگر نه چندين كار را روي پرده داشتم.

وي در همين رابطه ادامه داد: در سينماي امروز اگر نقشي نوشته مي‌شود حاضرند بازيگران خارجي و بازيگراني كه خارج از ايران زندگي مي كند را براي ايفاي نقش مي‌آورند اما آن را به بازيگران ايراني نمي‌دهند. نميدانم اما آيا واقعاً بازيگران توانمندي در كشور نداريم كه كارگردانان به دنبال بازيگران غير ايراني مي روند.

بازيگر فيلم دو عروس با اشاره به تاثير فضاي مجازي در انتخاب بازيگر تصريح كرد: اين روزها فعاليت در فضاي مجازي و داشتن فالوور زياد در فضاي مجازي به يكي از ملاك‌هاي اصلي انتخاب بازيگر مبدل شده است. اين وضعيت در حدي پيش رفته كه بسياري از بازيگران فالوور غيرواقعي مي خرند تا بتوانند نقشي در سينما داشته باشند.

آقاجاني وضعيت روز سينما را نااميد كننده خواند و خاطرنشان كرد: فكر نمي‌كنم نه تنها براي من بلكه براي سينماي ما اتفاق متفاوتي در آينده بيفتد زيرا سرمايه‌هاي مشكوك در سينما همچنان در جريان است و بازيگران از طريق روابط مشكوك انتخاب مي‌شوند. متاسفانه اين مشكلات به شدت در حال افزايش است و هيچكس هم براي حل آن فكري نكرده است. به همين دليل اميدي به سينما نيست./ ميزان