شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : توزيع 275 نيمكت دانش آموزي در مدارس منطقه 19
شنبه، 6 بهمن 1397 - 08:26 کد خبر:60183
شهردارآنلاين: 275 نيمكت دانش آموزي در راستاي اجراي طرح حمايت از مدارس در مدارس منطقه 19 توزيع شد.


به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 19، حميد بهرامي معاون اجتماعي و فرهنگي با اعلام اين خبر افزود: اين طرح به منظور ارتقاء سطح خدمات آموزشي، فرهنگي، اجتماعي، ورزشي و بهداشتي به دانش آموزان، ارتقاء همكاري در وضعيت تجهيز، بهسازي، ايمن سازي و كيفيت محيطي و بازسازي مدارس و ... در سه محور عمراني، تجهيزي و برنامه اي انجام شد.

بهرامي نوسازي، بهسازي و كمك به تجهيز مدارس منطقه را گام موثري در حفظ امنيت و آرامش دانش آموزان برشمرد و با اشاره به اهميت نقش مدارس در توسعه و تعميق فرهنگ جامعه شهري بيان كرد: با فراهم سازي بستر مناسب براي حضور امن و شاد دانش آموزان در محيط مدارس، بايد آنان را به علم آموزي ترغيب و تشويق و خاطره خوشي را برايشان ايجاد كرد.

وي ادامه داد: فعاليت هاي عمراني در قالب ايزوگام، رنگ آميزي، پياده روسازي، خريد و نصب شيرآلات، تعمير و بازسازي سرويس بهداشتي و ... با همكاري معاونت فني و عمران انجام شده است.

همچنين فعاليت هاي تجهيزي در قالب توزيع نيمكت دانش آموزي و فعاليت هاي برنامه اي در قالب آموزش حقوق و تكاليف شهروندي دانش آموزان، كاهش آسيب هاي اجتماعي، آموزش محيطي، برگزاري گردش ها و اردوهاي علمي- آموزشي، غني سازي اوقات فراغت دانش آموزان، توليد و توزيع محصولات فرهنگي و آموزشي، ترويج فرهنگ كتابخواني، برگزاري جشنواره ها و نمايشگاه‌ها، طرح شهردار مدرسه، كمك به انجام فعاليت هاي مناسبتي و ... در مدارس سطح منطقه انجام شد.