شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : بليت‌ هاي ٢‌ميليوني سخنراني برانكو در سالن همايش هاي وزارت كشور
چهارشنبه، 3 بهمن 1397 - 19:24 کد خبر:60022
شهردارآنلاين: موفقيت تيم فوتبال پرسپوليس در راه رسيدن به فينال جام باشگاه‌هاي آسيا، غير از محبوبيت بيشتر سرمربي اين تيم، تصوير برانكو را روي بيلبوردهاي شهري هم برد. ماجرا به يك همايش برمي‌گشت؛ كنفرانسي با عنوان «رازهاي شكست و استراتژي‌هاي پيروزي».


موفقيت تيم فوتبال پرسپوليس در راه رسيدن به فينال جام باشگاه‌هاي آسيا، غير از محبوبيت بيشتر سرمربي اين تيم، تصوير برانكو را روي بيلبوردهاي شهري هم برد. ماجرا به يك همايش برمي‌گشت؛ كنفرانسي با عنوان «رازهاي شكست و استراتژي‌هاي پيروزي». سخنران اصلي اين مراسم هم برانكو ايوانكوويچ عنوان شده بود. روي بيلبورد و پوسترها نوشته بود: «براي اولين‌بار در ايران. كام‌بَك در كسب‌وكار. با سخنراني ٩٠دقيقه‌اي برانكو ايوانكوويچ...»

تاريخ اين كنفرانس ٥ بهمن عنوان شده بود؛ يعني جمعه همين هفته در مركز همايش‌هاي ٣‌هزار نفره وزارت كشور. خريد بليت هم از سامانه تيوال ممكن بود؛ خريدي كه مبلغ بليت آن در سايت تيوال از ٩٨‌هزار تا ٢‌ميليون تومان رقم خورده است! در واقع مشخص نيست كه اين تفاوت‌ در قيمت به جهت اختصاص جاي خاص به شركت‌كنندگان است يا اين‌كه ماجراي ديگري در كار است، ضمن اين‌كه رقم‌ها هم از استاندارد خاصي پيروي نمي‌كند و بيشتر سليقه‌اي تعيين شده است. البته تمام اينها از اهميت اين كنفرانس نخواهد كاست. به ‌هرحال نخستين‌بار است كه در ايران از يك سرمربي به‌عنوان كسي دعوت مي‌شود كه رازهاي موفقيت خود را در قالب يك سخنراني با مردم درميان بگذارد. به‌ هرحال برانكو توانست با دستان خالي و محدوديت‌هاي فراوان، تيم را به فينال جام باشگاه‌هاي آسيا برساند و تمام اينها از او چهره‌اي ساخت كه مي‌تواند تجربيات خودش را در اين زمينه در اختيار مخاطبان قرار دهد. در اين كنفرانس، فضاي كسب‌وكار به زمين فوتبال تشبيه شده و قرار است سرمربي پرسپوليس اشتراكات خود در نگراني‌ها، ترس‌ها، اميدها و تمام آن‌چه در زمين و بيرون زمين ديده، با مخاطبان درميان بگذارد؛ البته نه در قالب خاطرات فوتبالي بلكه در بياني تئوريك و راهبردي. همچنين دكتر احمد روستا، پدر علم بازاريابي ايران نيز در كنفرانس حضور خواهد داشت. بايد ببينيم محاصل اين همايش چه چيزي خواهد بود./ شهروند