شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : نويد محمد زاده؛ از سرهنگ شهرباني تا خرده‌فروشي شيشه
چهارشنبه، 3 بهمن 1397 - 05:30 کد خبر:59932
شهردارآنلاين: نويد محمدزاده يكي از شانس‌هاي اصلي جشنواره سي‌وهفتم فيلم فجر است. او در بخش مسابقه با دو فيلم «متري شش‌ونيم» و «سرخپوست» حاضر است.


فيلم اول دومين همكاري‌اش با سعيد روستايي است و دومي، نخستين همكاري‌اش با نيما جاويدي محسوب مي‌شود. نقش‌هاي نويد در هر دو فيلم كاملا به لحاظ تيپ، شغل و طبقه اجتماعي متفاوت است و هر كدام در يك سو قرار دارند.

 

متري شش‌ونيم / كارتل موادمخدر
«متري شش‌ونيم» تقريبا در سكوت خبري توليد شد و از ابتداي فيلمبرداري تا الان فقط سه فريم عكس از آن رونمايي شده است. طبق اطلاعات لو رفته از فيلم، نويد در اين فيلم نقش يك كارتل موادمخدر را بازي مي‌كند. او از خرده‌فروشي شيشه و ساقي‌گري به اين‌جا رسيده است. براساس عكس‌هاي منتشرشده از او در اين فيلم، اين كاراكتر گريم ويژه‌اي ندارد، آرايش موهايش، نزديك به آرايش موهاي خودش است. ته‌ريش بسيار كوتاهي دارد. نويد با اين فيلم يكي از شانس‌هاي جشنواره امسال است.
سرخپوست/ سرهنگ شهرباني
سرخپوست هم در سكوت خبري توليد شد. داستان فيلم در دهه٤٠ مي‌گذرد و نويد محمدزاده در آن نقش سرهنگ شهرباني را بازي مي‌كند. هيچ عكسي از فيلم منتشر نشد و فقط اين اواخر، با انتشار موشني از گريم نويد در اين فيلم رونمايي شد. موهاي جوگندمي دارد كه البته كناره‌ها كاملا به سفيدي مي‌زند، مثل مردهاي چهل، چهل و پنج ساله آن سال‌ها موهايش را به بالا آب و شانه و طبق اصول شهرباني‌چي‌ها ريش‌هايش را هم چپ‌تراش كرده است. سبيل آنكارد اما تقريبا پرپشتي دارد كه انتهاي سبيل‌ها هم كاملا به سفيدي مي‌زند. زير چشم‌ها‌ رد چند چروك ريز كه نشان از بالا بودن سن اين كاركتر دارد، طراحي شده است.