شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : برادرم گفت آب بده با چاقو كشتمش!
چهارشنبه، 3 بهمن 1397 - 02:32 کد خبر:59901
شهردارآنلاين: دعواي دو برادر بر سر يك ليوان آب قتلي خانوادگي را رقم زد. به‌گزارش خبرنگار جنايي «ايران»، نيمه شب دوشنبه يكم بهمن مأموران كلانتري ١٥١ يافت آباد مرگ مشكوك پسر جواني در يكي از بيمارستان‌هاي پايتخت را به بازپرس كشيك قتل خبر دادند.


با اعلام اين خبر بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران به‌همراه تيم تحقيق راهي محل حادثه شدند. در بررسي‌هاي صورت گرفته مشخص شد پسر ٢٦ ساله اين خانواده با ضربه چاقوي برادر كوچكترش در خانه به قتل رسيده است. با اطلاعات به‌دست آمده بازپرس مرادي دستور بازداشت متهم را صادر كرد. درحالي كه بررسي‌ها براي بازداشت عامل اين جنايت ادامه داشت، كارآگاهان جنايي پسر جوان را در خانه پدري‌اش دستگير كردند.

گفت‌و‌گو با متهم
٢٣سال دارد و كوچكترين عضو خانواده است. دو برادر ديگر هم دارد كه ازدواج كرده‌اند اما او با برادر بزرگترش با پدر و مادرشان در يك خانه زندگي مي‌كردند. هنوز باورش نشده كه به خاطر يك لحظه عصبانيت خانواده‌شان را به نابودي كشانده است.
با برادرت چه اختلافي داشتي؟ هيچ اختلافي نداشتيم ما هر دو در بازار موبايل و لوازم رايانه‌اي كار مي‌كرديم. آن روز در خانه نشسته بوديم كه برادرم از من خواست به او يك ليوان آب بدهم اما من عصباني شدم و با لحن تندي به او گفتم خودت پاشو برو آب بيار. من كه نوكرت نيستم. اين حرف من باعث شد كه برادرم عصباني شود و بعد هم فحاشي كرد. من هم كه از فحاشي او ناراحت شده بودم به آشپزخانه رفتم و چاقويي برداشتم. به سمتش رفتم و ناگهان ضربه‌اي به كتفش زدم، هيچ وقت فكرش را هم نمي‌كردم آن ضربه كشنده باشد. پدرم با ديدن اين صحنه خيلي زود برادرم را به بيمارستان رساند ولي انگار خيلي دير شده بود.
بعد از جنايت چه كردي؟ شوكه بودم. داخل خانه منتظر ماندم تا خبر سلامتي برادرم را بشنوم اصلاً فكرش را هم نمي‌كردم كه بهم خبر دهند او مرده است.
پشيماني؟ مگر مي‌شود پشيمان نباشم. همبازي دوران كودكي ام، برادرم و بهترين دوستم را كشته ام. آن هم سر موضوعي پيش پا افتاده. چطور مي‌توانم تا آخر عمر خودم را ببخشم، فقط يك لحظه عصبانيت و چاقويي كه دستم بود جنايت آفريد. /ايران