شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : جزئيات دستگيري 72 نفر در پارتي شبانه مختلط
سه شنبه، 2 بهمن 1397 - 12:15 کد خبر:59880
شهردارآنلاين: دادستان مركز مازندران گفت: ۷۲ نفر از زن و مرد در يك پارتي شبانه در ساري به صورت مختلط و كاملاً غير شرعي كه در حال عيش و نوش بودند دستگير شده و به مراجع انتظامي تحويل داده شدند.


حسيني عالمي دادستان مركز مازندران از بازداشت  ۷۲ نفر در يك پارتي شبانه در ساري خبر داد و گفت: گزارش مردمي مبني بر ميهماني مختلطي در ساري به سپاه اطلاع داده و پس از آن با نيروي انتظامي و دادستاني هماهنگي‌هاي لازم انجام شد.

وي افزود: با دستور دادستاني مامورين وارد شده‌ و  ۷۲ نفر  از زن و مرد به صورت مختلط و كاملاً غير شرعي كه در حال عيش و نوش بودند دستگير شده و به مراجع انتظامي تحويل داده شدند.

دادستان مركز مازندران تصريح كرد: شب گذشته دستور بازداشت صادر گرديد و در حال حاضر داديار براي تفهيم اتهام و رسيدگي به پرونده اعزام شده است.

عالمي با بيان اينكه غالب افراد مشروب خورده بودند و در اين راستا عنواين  متعدد مجرمانه از جمله تشكيل پارتي مختلط، عدم رعايت موازين شرعي و صرف مشروبات الكلي  بايد رسيدگي شود، يادآورشد: در ادامه آخرين دفاع از متهمين گرفته شده و كيفرخواست صادر مي شود و پس از آن به دادگاه فرستاده خواهد شد.

دادستان ساري با بيان اينكه  اينگونه پرونده‌ها با سرعت بيشتري بايد رسيدگي شود تا اثرات بهتري داشته باشد، تصريح كرد: ميزبان اين پارتي در بحث قمار سابقه محكوميت به ميزان ۶۰ ميلياردتومان داشته است.

وي با اشاره به اينكه غالب افراد دستگير شده از جوانان بودند در توصيه به خانواده‌ها  گفت:  خانواده‌ها دقت بيشتري در رفت و آمد جوان هاي خود داشته باشند و معاشرت هاي آنان را تحت نظارت بيشتري قرار دهند.

عالمي در مورد وضعيت حكم قضايي افراد دستگير شده نيز اظهاركرد: براي اين افراد قرار صادر مي شود و اگر بتوانند تأمين را بسپارند آزاد شده و در غير اينصورت بازداشت خواهند شد.