شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : بازديد معاون فني و عمراني شهرداري تهران از پروژه هاي عمراني منطقه 14
سه شنبه، 2 بهمن 1397 - 09:56 کد خبر:59872
شهردارآنلاين: معاون فني و عمراني شهرداري تهران در شبي كه مسئوليت شهردار شب پايتخت را بر عهده داشت، از چند پروژه عمراني در محدوده منطقه 14 بازديد كرد.


به گزارش پايگاه خبري معاونت فني و عمراني شهرداري تهران، مهندس ايرج معزي در اين بازديد شبانه ضمن سركشي به بزرگراه امام علي(ع) در جريان جزئيات مربوط به مرمت و نگهداري اين محور مهم بزرگراهي قرار گرفت.

معاون فني و عمراني شهرداري تهران در ادامه اين بازديد ميداني كه با حضور مهندس صفا صبوري ديلمي مديركل هماهنگي فني و عمراني مناطق و سازمان ها و همچنين حسين بحيرايي شهردار منطقه ١٤ انجام شد، به كارگاه پروژه هاي احداث ساختمان اسكان كارگري نواحي ٤و ٥ منطقه ١٤ رفت تا آخرين اقدامات انجام شده در اين طرح ها را مورد ارزيابي قرار دهد.

بازديد از وضعيت خيابان خاوران در جنوب شرق پايتخت، پايان بخش اين بازديد ميداني بود؛ معبري كه طي سال هاي گذشته با مشكلات عديده اي مواجه بوده و قرار است روند بهسازي اين پروژه با تزريق بودجه مناسب تسريع شود تا يكي از بزرگترين معضلات ترافيكي شهروندان ساكن جنوب شرق پايتخت مرتفع گردد.

گفتني است در جريان اين بازديد حسين بحيرايي شهردار منطقه 14 گزارشي از نحوه نگهداشت محورهاي شرياني منطقه ارائه كرد و از آمادگي معابر حمل و نقلي منطقه در فصل بارش خبر داد.