شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : قديمي ترين دروازه ورودي شمال تهران زيباسازي شد
چهارشنبه، 26 دی 1397 - 10:07 کد خبر:59480
شهردارآنلاين: فضاي زير پل طبقاتي شهيد آيت اله صدر در تقاطع خيابان شريعتي بعنوان يكي از قديمي ترين دروازه هاي ورودي به منطقه يك "شميران، نگين تهران" با اجراي نورپردازي ، نقش و رنگ زيباسازي شد.


به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك اسماعيل بدريان سرپرست شهرداري اين منطقه با بيان خبر فوق اظهار داشت: خيابان شريعتي بعنوان قديمي ترين مسير ارتباطي شمال تهران به مركز شهر شناخته شده است كه از پل شهيد آيت اله صدر در محدوده شمال تهران قرار مي گيرد برهمين اساس ديواره و پايه هاي اين پل با هدف روح بخشيدن به فضاهاي خالي و استفاده از پتانسيل هاي موجود براي فضاسازي مناسب  شهري، زيباسازي شد.

وي گفت: اين فضا با استفاده از اسماء متبرك، رنگ، نور، نقش و نگارها زيباسازي شد تا روحيه بخش و نشاط آفرين براي شهروندان باشد.
بدريان با تاكيد بر استفاده از كمترين هزينه و بيشترين بهره وري در زيباسازي منظر شهري  تصريح كرد: رنگ هاي خاكستري و سيماني، نماي شهر و شهروندان را خسته و دلگير مي كند لذا با استفاده از نور، رنگ و نقش و منطبق بر هنر اصيل ايراني ، اسلامي مي توان شهر را زنده و براي ساكنان زيبا انديش ، آن را زيباتر كنيم تا حس تعلق به شهر افزايش يابد .