شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : اولويت‌بندي پروژه‌هاي عمراني
شنبه، 28 مهر 1397 - 08:17 کد خبر:58628
شهردارآنلاين: شهردار تهران از تكميل نيمه شمالي بزرگراه صياد شيرازي پس از دو سال تعطيلي خبر داد.


محمدعلي افشاني صبح امروز در حاشيه افتتاح نيمه شمالي بزرگراه صياد شيرازي تا بزرگراه ارتش گفت: خدا را شاكريم كه امروز شاهد افتتاح پروژه بزرگ ادامه نيمه شمالي بزرگراه صياد شيرازي هستيم.

وي با بيان اينكه نيمه شمالي اين بزرگراه از بيمارستان چمران تا بلوار ارتش ۲.۵ كيلومتر است كه با اعتبار ۵۵ ميليارد تومان به بهره‌برداري رسيد، اظهار كرد: اين پروژه دو سال تعطيل بود و در مردادماه بازديدي از اين پروژه داشتيم و بعد از بازديدمان تصميم گرفتيم كه به صورت شبانه روزي اين پروژه تكميل شود.

وي با بيان اينكه اين پروژه از لحاظ ترافيكي بسيار مهم است گفت: به دليل تكميل نبودن بزرگراه صياد شيرازي، خودروها مجبور بودند براي ادامه تردد در نيمه شمالي وارد كوچه‌ها شوند و اين مساله ترافيك را افزايش مي‌داد و همانطور كه قول داديم تكميل ادامه بزرگراه صياد شيرازي در مهرماه انجام شد و حالا آن را افتتاح مي‌كنيم.

شهردار تهران با بيان اينكه از ابتدا قول داده بودم كه پروژه‌ها را به طور كامل افتتاح كنم تصريح كرد: حالا مي‌بينيد كه اين پروژه در حالي افتتاح مي‌شود كه رمپ و لوپ، دوربين و حتي فضاي سبز آن نيز كاشته شده است.

وي در ادامه با بيان اينكه پروژه‌هاي نيمه تمام در شهر زياد داريم اما تصميم‌مان بر اين است كه با اولويت بندي پيش برويم گفت: درصد پيشرفت فيزيكي و تاثيرگذاري پروژه‌ها بر روي زندگي مردم از مهمترين دلايل پيشبرد يك پروژه است.

افشاني با بيان اينكه در بحث ريلي نيز خبرهاي خوبي داريم گفت: امروز ۷۰۰ ميليارد تومان حاصل از فروش اوراق مشاركت در حساب شهرداري است و حداكثر تا دو هفته آينده پرداخت‌ها شروع مي‌شود و اميدواريم تا پايان سال آينده ۵۰ كيلومتر مترو با ۲۱ ايستگاه را به بهره‌برداري برسانيم.

منبع:ايسنا