شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : جباري مربي استقلال نمي شود
یکشنبه، 22 مهر 1397 - 17:34 کد خبر:58435
شهردارآنلاين: با وجود اظهارات «مجتبي جباري» مبني بر اينكه با سرمربي آلماني آبي پوشان براي مربي گري در استقلال به توافق رسيده، پيگيري هاي خبرنگار ايرنا خلاف اين موضوع را نشان مي دهد.


ماجراي اضافه شدن مجتبي جباري به جمع كادر فني استقلال از مدت ها پيش مطرح بوده و موضوعي مربوط به امروز و ديروز نيست، هرچند اين شايعه بارها از سوي مديران ارشد باشگاه استقلال تكذيب شده است اما حضور جباري در محل برگزاري بازي دوستانه استقلال و منتخب آكادمي اين باشگاه و ملاقات چند دقيقه اي با وينفرد شفر و ادعاي او مبني بر اينكه «با شفر براي مربيگري در استقلال به توافق رسيده ام»، اين شايعه را بيشتر از هر زمان ديگري داغ كرد.
با اين حال پيگري هاي خبرنگار ورزشي ايرنا حكايت از آن دارد كه اضافه شدن جباري به جمع اعضاي كادر فني استقلال بعيد به نظر مي رسد و حداقل به اين زودي ها نبايد شاهد مربيگري شماره هشت سابق استقلال در جمع آبي پوشان پايتخت باشيم.
انتخاب مربي در استقلال بر عهده كميته فني اين باشگاه است كه از سوي اميرحسين فتحي انتخاب شده اند و اگر شفر نيز بخواهد جباري يا هر گزينه ديگري را اضافه كند، بايد اين انتخاب در اين كميته به تاييد برسد.

منبع:ايرنا