شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : دره ذاكري دهه فجر افتتاح مي شود
سه شنبه، 17 مهر 1397 - 07:43 کد خبر:58234
شهردارآنلاين: فرماندار دشتي گفت: طرح ساماندهي دره ذاكري به عنوان يكي از مطالبات به حق مردم با اعتبار بيش از ۲۰ ميليارد ريال در دهه فجر به بهره برداري مي رسد.


عبدالله نادري صبح سه شنبه در نشست با اعضاي شوراي شهر خورموج از زحمات يكساله حميد نصيري رئيس سابق شوراي شهر خورموج بواسطه تلاشهاي شبانه روزي براي رفع مشكلات مردم تقدير و براي سيد مهدي ابطحي رئيس جديد آرزوي موفقيت كرد.

نادري تصريح كرد: با توجه به ظرفيت و استعدادهاي خوب شهرستان در بخش نيروي انساني تلاش داريم در سطح شهرستان از مديران  بومي استفاده شود.

وي تصريح كرد: در بافت فرسوده شهر خورموج هنوز بايد كارها و اقدامات بيشتري صورت بگيرد .

نادري ادامه داد: كاهش تصادفات درون شهري ناشي از عملكرد خوب شهرداري و مجموعه شوراي شهر است كه با تعامل خوب با پليس راهور و رفع نقاط حادثه باعث شد كه در شش ماه اول سال جاري تصادفات منجر به فوت نداشته باشيم.

فرماندار دشتي با تاكيد بر اينكه برنامه هاي نشاط اجتماعي در شهرستان افزايش مي يابد، گفت: ضرورت دارد كنار ديگر اقدامات انجام شده براي درآمد پايدار شهرداري نيز برنامه ريزي لازم صورت بگيرد.

وي خاطر نشان كرد: برپايي ميز خدمت در نقاط مختلف شهرستان اقدامي ارزشمند براي رفع مشكلات مردم است كه خيلي از مشكلات و گره ها در همين ديدارها رفع شده است.

نادري با اشاره به اينكه بايد با مردم صادقانه صحبت كنيم، افزود: تكميل پروژه هاي نيمه تمام در دستور كار است و در همين مدت اقدامات خوبي در اين زمينه صورت گرفته است.

وي ادامه داد: طرح ساماندهي دره ذاكري به عنوان يكي از مطالبات به حق مردم با اعتبار ۲۰ ميليارد ريال در دهه فجر به بهره برداري مي رسد.

منبع:مهر