شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : چالوس و هراز يك‌طرفه شد
جمعه، 30 شهریور 1397 - 10:19 کد خبر:57495
شهردارآنلاين: رئيس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور، آخرين وضعيت جوي و ترافيكي جاده‌هاي كشور را اعلام كرد و از اعمال محدوديت‌هاي جاده‌اي دو محور هراز و كرج - چالوس خبر داد.


سرهنگ نادر رحماني با بيان اينكه در حال حاضر مداخلات جوي در محورهاي مواصلاتي مشاهده نمي‌شود، در تشريح وضعيت ترافيكي جاده‌ها گفت: در حال حاضر ترافيك در مسير آزادراه قم - تهران، پرحجم و روان است. در مسير شمال به جنوب رشت - قزوين نيز ترافيك پرحجم است.

وي افزود: همچنين در مسيرهاي قزوين - كرج و كرج - تهران ترافيك نيمه سنگين است و در مسيرهاي شمال به جنوب فيروزكوه وضعيت ترافيكي پرحجم است.

به گفته وي، در محدوده تونل شيرگاه ترافيك نيمه سنگين و شمال به جنوب هراز  و محدوده تونل سپاسد ترافيك سنگين است. همچنين در محدوده تونل تكاور و سه راهي لاسم ترافيك نيمه سنگين است.

رحماني ادامه داد: شمال به جنوب چالوس - كرج، محدوده‌هاي مرزن آباد، پل زنگوله، پيچ سرهنگ، تونل شماره ۵،  سد كرج و سه راهي آدران ترافيك نيمه سنگين است. در مسيرهاي مشهد، چناران و آزاد راه زنجان - قزوين نيز وضعيت ترافيكي پرحجم است.

رئيس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور در پايان از اعمال محدوديت‌هاي ترافيكي در هر دو محور هراز و كرج - چالوس خبر داد و گفت:  تردد از ميدان امير كبير كرج تا شمال و در هراز از رودهن به سمت آمل ممنوع است. در برنامه ما، اين محدوديت تا ۲ بامداد ادامه خواهد داشت اما ممكن است با توجه به وضعيت ترافيكي، زودتر راه‌ها دو طرفه شود.

منبع:ايسنا