شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري : برپايي مراسم عزاداري حسيني(ع) در امنيت كامل
چهارشنبه، 28 شهریور 1397 - 10:09 کد خبر:57454
شهردارآنلاين: فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به اجراي طرح‌هاي ويژه نظم بخشي مراسم عزاداري حسيني(ع) از امنيت كامل اين مراسم ها در سراسر كشور خبر داد.


سردار حسين اشتري در حاشيه مراسم عزاداري تاسوعاي حسيني (ع) در امامزاده شاه ميرحمزه شهر اصفهان اظهار كرد: امسال علي‌رغم توطئه‌ها و هجمه‌هاي وسيع تبليغاتي كه دشمن براي كم‌رنگ كردن عزاداري‌هاي دهه اول ماه محرم به كار برده بود نتوانست كاري از پيش ببرد؛ چرا كه  مردم ولايتمدار، شهيد پرور و قدرشناس ميهن عزيزمان با حضور پرشور خود در مراسم اين دهه نشان دادند پاي انقلاب و ارزش‌ها ايستاده‌اند و هيچ چيزي نمي‌تواند ذره‌اي از عشق آنان به آقا اباعبدالله (ع) كم كند.

فرمانده ناجا درباره اقدامات پليس براي تأمين امنيت مراسم عزاداري سيد و سالار شهيدان، گفت: نيروي انتظامي از حدود يك ماه قبل تدارك ويژه‌اي براي برقراري نظم و امنيت مراسم‌هاي عزاداري دهه اول ماه محرم در دستور كار خود قرار داد و طرح‌هاي ويژه‌اي به همين منظور به اجرا گذاشت كه بحمد الله امروز شاهد هستيم مراسم عزاداري دهه اول ماه محرم در سراسر كشور با  امنيت كامل برپا و در حال برگزاري است.

سردار اشتري در ادامه به اقتدار كامل مرزبانان ناجا در حفاظت از مرزهاي كشور اشاره و بيان كرد: مرزبانان غيور و پرتلاش نيروي انتظامي با اقتدار كامل امنيت مرزهاي ميهن عزيزمان را برعهده دارند و اجازه نفوذ به دشمن و اشرار را به داخل كشور نخواهند داد.

فرمانده نيروي انتظامي تصريح كرد: تمام همكاران من در ناجا خود را پاسدار ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و موظف به رعايت احكام الهي و پيروي از تدابير و منويات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مي‌دانند.

وي اضافه كرد: يكي از ويژگي‌هاي پليس ايران عشق و علاقه به اهل بيت عصمت و طهارت(ع) به ويژه آقا ابا عبدالله الحسين (ع) است به همين منظور با شور و شوق وصف ناپذيري براي انجام ماموريت نظم‌بخشي مراسم عزاداري حضور پيدا مي‌كنند.

بر اساس گزارش پايگاه خبري پليس، سردار اشتري، نيروهاي انتظامي را ادامه دهندگان راه ياران اباعبدالله دانست و اظهار كرد: مأموران ناجا از نهضت عظيم عاشورا درس مجاهدت، ايثار و رشادت گرفته و با تأسي به امام و پيشواي خود حضرت اباعبدالله الحسين(ع) با هر گونه زور و زورگويي مقابله كرده و از مظلوم دفاع مي‌كنند.

منبع:ايسنا