شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري و شوراها:: : واكنش چمران به گردهمايي منافقين
یکشنبه، 11 تیر 1396 - 18:41 کد خبر:35253
شهردارآنلاين: رييس شوراي شهر تهران با اشاره به برگزاري گردهمايي منافقين در پاريس و تقارن اين امر با حضور ظريف در اين شهر گفت: اين از عجايب روزگار است كه چنين اتفاقي رخ مي دهد واميدواريم دستگاه ديپلماسي ما با قدرت بيشتري نسبت به اين موارد برخورد كند.


مهدي چمران در سيصد و پنجاه و ششمين جلسه شوراي شهر تهران با اشاره به برگزاري گردهمايي منافقين در پاريس و تقارن اين امر با حضور ظريف در اين شهر گفت: چشم آقاي ظريف روشن كه در كنار دستشان منافقين جلسه برگزار مي كنند و حسن همجواري يعني همين و همه ما انتظار داريم دستگاه ديپلماسي با صلابت و جربزه ي بيشتري با اين موضوعات برخورد كند و در حالي كه عده اي براي براندازي نظام جمهوري اسلامي برنامه ريزي مي كنند و به ساحت امام توهين مي كنند برخورد جدي شود.

چمران افزود: اين از عجايب روزگار است كه چنين اتفاقي رخ مي دهد واميدواريم دستگاه ديپلماسي ما با قدرت بيشتري نسبت به اين موارد برخورد كند.

رييس شوراي اسلامي شهر تهران در ادامه سخنان خود با اشاره به آزاد سازي موصل گفت: موصل مركز حكومت خود خوانده داعش بود و امروز بعد از مدت ها اين شهر به دست نيروهاي عراقي و مردم آزاد شد. اميدواريم در ادامه نيز ديگر نقاطي كه تروريست ها در آن حضور دارند از جمله دير الزور در سوريه از لوث وجود اين جنايتكاران پاك شود و اين تروريست ها پرورش يافته آمريكا هستند و محكوم به نابودي و به زودي تمام نقاط از لوث وجود تروريست‌ها پاك خواهد شد.

چمران در ادامه ديگر رخدادهاي مهم هفته را برشمرد كه از جمله آن مي توان به درگذشت سيد رضا نيري سرپرست سابق كميته امداد اشاره كرد.
گراميداشت روز صنايع و معادن ، آزاد سازي مهران و سالروز حمله وحشيانه ناو آمريكايي به هواپيماي مسافربري ايران در خليج فارس ، روز بزرگداشت علامه اميني مولف كتاب الغدير و نيز روز درگذشت عضدالدوله ديلمي از پايه گذران تشيع در ايران نيز از جمله موضوعاتي بود كه رياست شورا به آن ها اشاره كرد.
سالروز تخريب بقاع متبركه بقيع نيز ديگر موضوع مورد اشاره چمران بود كه وي در تشريح اين مهم گفت : 12 تير ماه ياد آور يكي ديگر از ددمنشي هاي وهابيون سعودي است. در سال 1344 هجري قمري وهابيون ساختمان بقاع قبرستان بقيع را تخريب كردند و به شكل امروزي درآورند.
بر اساس گزارش سايت شوراي شهر تهران، وي تصريح كرد : اميدواريم روزي برسد كه اين منطقه و مكه از شر وجود وهابيون پوچ انديش و خشك مغزي كه بي جهت نام قبيله سعودي را بر كشور عربستان ناميده اند پاك شود.