شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري و شوراها:: : توصيه چمران به منتخبان شوراي پنجم
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 08:32 کد خبر:34924
شهردارآنلاين: رييس شوراي اسلامي شهر تهران، گفت: ما نمي‌خواهيم پاسخ برخي اظهارات را در رسانه‌ها بدهيم چرا كه بناي كار را بر هماهنگي و تعامل با اعضاي شوراي پنجم گذاشته‌ايم.


مهدي چمران در سيصد و پنجاه و سومين جلسه شورا گفت: برخي از منتخبين شوراي پنجم اظهار نظرهايي مي‌كنند كه نياز به واكاوي و مباحثه دارد اما متأسفانه اين اظهارات رسانه‌اي مي‌شود.

وي ادامه داد: اين به صلاح نيست كه ما هم بخواهيم پاسخ اظهارات را در رسانه‌ها بدهيم چرا كه بناي كار را بر هماهنگي و تعامل با اعضاي شوراي پنجم گذاشته‌ايم.

چمران افزود: چه خوب است اعضاي شوراي پنجم قبل از رسانه‌اي كردن اظهارات خود موضوعات را با اعضاي شوراي چهارم به مباحثه گذاشته و از صحت و سقم آن با خبر شوند.

چمران همچنين خطاب به شهرداري تهران بر ضرورت تكميل هر چه سريعتر پل‌هاي در دست احداث بزرگراه ارتش و انتهاي بزرگراه صياد تأكيد كرد و گفت: ضروري است اين پل‌ها هر چه سريعتر تا چند روز آينده به بهره‌برداري برسند تا گره‌هاي ترافيكي ايجاد شده رفع شود.

در اين جلسه همچنين عباس جديد نيز پيشنهاد داد منتخبين شوراي پنجم در جلسات شورا دعوت شوند تا در جريان ارائه گزارشات شوراي چهارم در صحن، فرصت خوبي براي انتقال تجربيات و اطلاعات از سوي اعضاي شوراي چهارم فراهم آيد.