شهردارآنلاين :: پايگاه جامع خبري مديريت شهري و شوراها:: : اجراي نظام مند طرح نگهداشت عمراني محلات در سال آينده
جمعه، 17 دی 1395 - 20:25 کد خبر:29914
شهردارآنلاين: با برآورد انجام شده در كل محلات شمال تهران ،طرح نگهداشت شهر با افزايش بودجه در سال آينده، به صورت يكپارچه و نظام مندتر اجرا مي شود.به گزارش شهردار آنلاين و به نقل از روابط‌ عمومي شهرداري منطقه يك، مهندس بهمن محبوبي معاون فني و عمراني شهرداري اين منطقه در جمع شوراياران محلات 27 گانه شمال تهران با بيان خبر فوق اظهار داشت : براي نگهداشت بهتر شهر و پيش بيني بودجه لازم در سال آتي، از برنامه نرم افزاري تي آر ام اس استفاده شده است كه طي آن كارشناسان عمران در نواحي با نصب اين برنامه روي تلفن همراه خود اقدام به ثبت نقاطي كه به خدمات عمراني نياز دارند با مختصات جغرافيايي، تصوير، برآورد هزينه و... نمودند.
وي گفت:  از طريق اين سامانه نقاط نيازمند خدمات رساني عمراني در كل منطقه يك شناسايي، ثبت و مورد تاييد شهرداري تهران قرار گرفت كه معيار برنامه كاري عمران در سال آتي خواهد بود.
معاون شهردار منطقه يك افزود: با اقدامات و هماهنگي هاي انجام شده موضوع نگهداشت شهر از 24 ميليارد تومان سال 95 به حدود 44 ميليارد تومان در سال 96 افزايش خواهد يافت و با كمك آن مي توانيم در بحث نگهداشت به وظايف و تكاليفمان بهتر عمل كنيم.
اين مقام مسئول تصريح كرد: نگهداشت از وظايف اصلي شهرداري است كه به حفظ وضعيت موجود مي پردازد و براي اجراي بهتر آن دفترچه نگهداشت براي همه محلات تنظيم شده كه هر موردي در آن با نشاني كامل، نوع مشكل و عمليات مورد نياز و... مشخص شده است. وي افزود:  85 درصد اين دفترچه طبق برنامه انجام شده است و تا پايان سال ما بقي آنها به اتمام مي رسد.